OK VOLLEY LAND 3 2 OK 21. MAJ
01/11/2014 - 18.30
OŠ BORA STANKOVIĆ / BANJICA /
Prvenstvo Beograda

Pionirke su u lokalnom derbiju pobedile ekipu 21. maja rezultatom 3:2, iako su gubile 2:0 i 16:10 u trećem setu.

Prava drama je viđena na pionirskoj utakmici između naših devojčica i ekipe 21.maja.  Trener Drgoslav počeo je utakmicu sa standardnom postavom: Božičić, Delić, Njegovan, Rajović, Simić i Pandurović. 10390447_676478105799526_1482989224380497109_n

Tokom prvog i drugog seta naše devojčice su napravile veliki broj grešaka i dozvolile protivniku da povede sa 2:0 u setovima. Pokušavao je trener da izmenama promeni ritam, ali nije uspevao da probudi ekipu. Početak trećeg seta je protekao u boljoj igri gostiju i kada su svi, kod rezultata 16:10 za goste, pomislili da je utakmica gotova, naše pionirke su zaigrale kako znaju. Uspele su da prelome set, a zatim i još jedan.

U peto setu je viđena prava drama. Povele su naše pionirke 7:1, da bi posle promene strana gosti izjednačili na 8:8. U samoj završnici naše devojčice su imale više koncentracije i dobile ovaj set 16:14.

Veliki doprinos voj pobedi, pored startne postave dali su još: Petović, Orlić, Zlatković, Pantić, Ratković i Kirazijev.

Čestitamo svim igračicama i treneru na zasuženoj pobedi.