OK KOLUBARA 1 3 OK VOLLEY LAND
NEDELJA, 19.10.2014. U 13.00H
SC SPORT EKO
Prvenstvo Beograda

Posle prošonedeljnog poraza od ekipe TENT-a i nekoliko dobrih treninga, kadetska ekipa je pokazala da može da odigra veoma dobro i da nastavi borbu za plasman među 8 najboljih ekipa Beograda. U današnjoj utakmici naše kadetkinje bile su bolje od ekipe Kolubare iz Lazarevca rezultatom 3:1 a utakmica je mogla da se gleda u direktnom prenosu preko interneta.

Trener Milanović je počeo ovu utakmicu sa Ratković-Radivojević, na mestu srednjih blokera Delić-Ćirić, na mestu primača servisa Popović-Golijanin i libero Stojanović.

Prvi set je pripao „gostima“ iz Lazarevca, iako su naše devojke vodile tokom većeg dela seta.

Posle velikog pada u igri krajem prvog seta naša ekipa je smanjila broj grešaka i sigurnom igrom kontrolisala ovu utakmicu do samog kraja.

Sledeće nedelje naše kadetkinje igraju protiv ekipe Obilića, a zatim počinje drugi krug takmičenja.

Čestitamo igračicama i stručnom štabu na pobedi!!!