OK AS 3 1 OK VOLLEY LAND
30/03/2014 - 16.00
SC SPORT EKO

Kadetkinje su posle dva sata borbe izgubile od ekipe OK As iz Višnjice rezultatom 3:1 (25:18,16:25,25:18,25:22).

.

Tokom celog prvog seta cela ekipa je igrala veoma nesigurno I napravila veoma veliki broj servis grešaka. Tek krajem seta ulaskom Momčilović Ane I Popović Teodore ekipa se probudila, ali kasno, pa je ekipa As-a povela 1:0.

Drugi set trener Milanović počeo je sa dve izmene u odnosu na prvi set. U igru su ušle Stojanović Maja I Momčilović  Ana probudile ekipu I odlično odigrale ceo set. Imale su I veliku pomoć Teodore Popović, koja je ulazila na servis i u odbranu, pa smo ovaj set dobili i izjednačili na 1:1.

U toku trećeg i četvrtog seta došlo je ponovo do pada u igri što je ekipa iz Višnjice znala da iskoristi i pobedi 3:1.