OK VOLLEY LAND 3 1 OK POŠTAR
16/03/2014 - 16.20
SC SPORT EKO

Svi oni koji su danas umesto izlaska na glasanje izabrali da dođu u Sport Eko halu, kako bi podržali svoje ekipe, mogli 32-DSC_0032su da uživaju u zanimljivim odbojkaškim utakmicama. Veliki broj utakmica, od kojih su neke bile i za plasman, protekao je u veoma neizvesnoj borbi za svaki poen, pa je tako utakmica naših kadetkinja kasnila petnaestak minuta. Drugi put ove sezone naše kadetkinje su bile bolje od Poštarki rezultatom 3:1 (25:15, 25:23, 13:25, 25:16).

Iako nekompletni zbog povreda libera Stojanović Anje  i korektora Radivojević Emilije, naše kadetkinje su prvi set počele veoma sigurno i od samog starta nagovestile da će se ponoviti utakmica iz prvog dela prvenstva, kada su relativno lako pobedile. Trener Srđan Milanović počeo je utakmicu sa postavom: sestre Ratković, Golijanin, Ćirić, Pavlović , Stojanović i libero Stanković.  Sigurni servisi, dobar prijem i raznovrsnost u napadu krasile su ovu kombinovanu postavu ceo prvi i dobar deo drugog seta. U drugom delu drugog seta došlo je do blagog opuštanja, što je ekipi Poštara omogućilo da se razigra i sustigne prednost koju je naša ekipa imala na samo dva poena, što je ipak bilo nedovoljno da dobiju ovaj set. U trećem setu dolazi do neverovatnog pada u igri, pre svega na prijemu servisa. Pokušavao je trener Milanović izmenama da promeni tok ovog seta, ali do kraja seta na terenu je bila samo ekipa Poštara. Posle gubitka trećeg seta i pauze koja nam je dobro došla, trener je u postavu vratio nedovoljno oporavljenog korektora Radivojević. Od tog trenutka kao da se cela ekipa probudila, zaigrala sigurnije i relativno lako dobila ovaj četvrti set.

Čestitamo svim devojkama i stručnom štabu na zasluženoj pobedi.