OK RADNIČKI 1 3 OK VOLLEY LAND
02/03/2014 - 9.00
SC SPORT EKO

Kadetska ekipa je zabeležila pobedu protiv ekipe Radnički iz Beograda rezultatom 3:1 (25:11, 23:25, 25:20, 25:12). 097-DSC_0327Iako su naše devojke dobro krenule  i dobrom igrom lako dobile prvi set, u drugom setu je došlo do opuštanja koje su protivničke igračice znale da iskoriste. Iako smo u drugom setu imali vodili 23:21, posle serije uspešnih servisa protivničke ekipe izgubili smo rezultatom 23:25. Posle pauze između setova, i saveta trenera Srđana Milanovića, ekipa je ponovo zaigrala onako kako se očekuje i u prilično izjednačenoj borbi dobila set rezultatom 25:20. Četvrti set je igrom i rezultatom veoma ličio na prvi, a naše devojke su relativno lako došle do još jedne pobede rezultatom 25:12. Ekipa je odigrala veoma dobru utakmicu, a posebno se primetio veliki napredak u elementu blokiranja. Čestitamo!!!